Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
wordpress media adına;

Hasan Yılmaz
mail: İnfo@vizyonhaber.net

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hasan Yılmaz

mail: info@vizyonhaber.net

Haber Editörleri / News Editors
Melek Yılmaz

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize info@vizyonhaber.net adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Yazılım Firması / System Management
Wordpress

Adres / Adress
Vatan Caddesi Magic Touch Residance Dükkan: 130 Girne/KTC
MAİL: info@vizyonhaber.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2021  Vizyonhaber.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Vizyonhaber.net’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.  Vizyonhaber.net  üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Vizyonhaber.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  Vizyonhaber.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on  Vizyonhaber.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on  Vizyonhaber.net are opened on a new page.  Vizyonhaber.net  does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

 

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.